KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 14912080
nr 1491 2080
Lasse Algemo
(f. 1966), Sverige
Signerad, akvarell, Tvärbanan mellan Trekanten & Gröndal, 20x29 cm, yttermått inklusive ram: 32x42 cm
Lasse Algemo, svensk målare född 1966.
måndag 26 september 2022
kl 20:07:34
26 sep
Stockholm
Läs mer om Stockholm